آپارتمان مبله چیست؟ آیا آنها برای من مناسب هستند؟

آپارتمان مبله چیست

آپارتمان مبله چیست؟ آیا آنها برای من مناسب هستند؟

هنگامی که ما اصطلاح آپارتمان مبله را میشنویم، بیشتر ما تصورمان میرود به به یک اتاق سرد و غیرشخصی برای بزگسالان

خوشبختانه این تصور به دور است و دیگر این چنین معنی نمیدهد یک آپارتمان مبله آپارتمانی است که به طور معمول آماده برای یک زندگی است با تمام وسایل کامل و به روز که شما برای اقامت به آن احتیاج دارید اما آیا یک تلوزیون شامل آن میشود یا چند قابلمه ؟!؟

اگربه دنبال یک آپارتمان هستید احتمالن در بعضی اپارتمان های مبله گیر افتاده اید که نمیدانید برایتان مناسب است یا خیر؟

اجاره آپارتمان مبله دارای مبلمان کامل است .خانه های مبله معمولن درهفته یا ماه و سال اجاره داده میشود.

در جستجوی مکان جدیدتان بودجه ،مکان ،امکانات و…تاثیر گذار است ما به شما خانه هایی را پیشنهاد میکنیم که برای اجاره بار اول با قیمت بسیار عالی در اختیارتان قرار میدهیم .

شما مجبور نیستید به اجاره بلند مدت آپارتمان مبله و بسته به نیاز خود و اقامتتان میتوانید اجاره کنید و احتمال زیاد با عدم نیاز به خرید چیزهایی برای پر کردن خانه هستید.

آنچه در آپارتمان مبله، شما در هر واحدی میبینید با یکدیگر تفاوت دارد البته نیاز شما را میرساند که شما برایتان چه چیزی در الویت باشد برای یک شخص وسایل خود اپارتمان مهم است دیگری استخر، حیاط و…

مبله چیست
مبله چیست

تعریف کلی “مبله “چیست؟

حتی در بین اپارتمانهای مبله نیز اختلافاتی وجود دارد بعضی از واحدها فقط با وسایل ضروری(تختخواب ،کمد،میز آشپزخانه ،مبل و…)مجهز شده اند در حالیکه بعضی واحد ها با پرده ،لامپ های تزیینی،تابلو ها و…به صورت کامل مجهز هستند .

یک آپارتمان مبله دارای کلیه وسایل بزرگ (مبلمان و…) وسایر وسایل ضروری است که مکانی را برای زندگی محیا میکند

آپارتمانهای مبله دارای مواردی مانند تختخواب، نیمکتها، میزغذا خوری و…خواهند بود به این معنی که چیزی لازم ندارید با خود بیاورید جز وسایل شخصی .

مشخصات اپارتمان مبله بسته به نیاز و انتخاب شما متفاوت است و شما نسبت به بودجه خود میتوانید انتخابی درست داشته باشید

حتمن قبل از اجاره یا رزرو از مالک سوال کنید که چه چیزهایی در واحد وجود دارد تا بدانید که چه وسایلی قبل از حرکت خود نیاز دارید تا آن را تهیه کنید .

اکنون که معنی اپارتمان مبله و تعریف کلی مبله را متوجه شدید میتوانید تصمیم بگیرید که آیا این مسیر درستی است برای شما یا خیر؟

 

آیا آپارتمان مبله مناسب من است
آیا آپارتمان مبله مناسب من است

 

آیا آنها برای من مناسب هستند؟

همه ما میدانیم که جستجوی آپارتمان میتوایند چالشی بزرگ باشد شما میخواهید تمام گزینه های خود را اکتشاف کنید تا بهترین منطقه و به صرفه ترین قیمت را به دست آورید همچنین میدانیم تمامی آنچه که دوست داریم در کنارهم پیداکرن،سخت است

هر خانه مشکلات و ایرادات خود را دارد وهمه افراد هنگام انتخاب، سلیقه و نیازهای خاص خود را دارند اما وقتی بدانید دریک آپارتمان دنبال چه چیزی هستید کار برای شما راحتر میشود ما چند سوال که میتوانید از ما بپرسید را در اختیارتان قرار میدهیم که بیشترین سوال عزیزان از گروه ما است :

 • دامنه قیمت شما چه قدراست ؟
 • چند اتاق خواب می خواهید؟
 • چند حمام می خواهید؟
 • حیاط خلوت یا پاسیو می خواهید؟
 • حداکثر فاصله آن از محل کار یا مدرسه شما چقدر است؟
 • حداقل مساحت موردنظرتان چقدر است ؟
 • به چه امکانات رفاهی نیاز دارید؟
 • آسانسور
 • نگهبان 24ساعته
 • پارکینگ
 • محوطه پارکینگ
 • حیوانات خانگی مجاز است
 • استخر

شما به دنبال چه نوع اجاره ای هستید؟
آیا نیازهای اجاره خاصی دارید؟ مثلا:

 • اجاره کوتاه مدت در دسترس است
 • دارای گزینه های ماه به ماه است

اطلاعات بیشتر در مورد اجاره کوتاه مدت؟

اجاره کوتاه مدت قرار داد اجاره است که ماه های کمتری نسبت به استاندارد 12ماه طول میشکد در بیشتر موارد مردم اجاره کوتاه مدت را انتخاب میکنند به عنوان مثال:

اگر مسافر شغلی هستید ،میخواهید سطح بالاتری از امکانات و خدمات تضمینی را نیز بخواهید گروه حرفه ای BIA2HOME به شما این اطمینان را میدهد که بهترین گزینه های ممکن را در اختیارتان قرار میدهیم ما تاکید میکنیم که حتمن نیاز شما را برطرف میکینم . یا برخی دانشجویان تنها 9ماه از سال را در دانشگاه میمانند پرداخت 3ماه دیگر برای آنان هدر دادن پولشان است در هر دو مورد هر کدام اجاره کوتاه مدت را انتخاب میکنند چون به صرفه تر است .

چه مواردی در آپارتمان وجود دارد ؟
چه مواردی در آپارتمان وجود دارد ؟

چه مواردی در یک آپارتمان مبله معمولی وجود دارد ؟

برای داشتن حداقل وسایل ضروری مثل یک تختخواب برای خوابیدن یا یک میز برای غذا خوردن میتوانید روی یک اپارتمان مبله حساب کنید اگر یک آپارتمان مبله اجاره میکنید مهم است که لیستی از همه ی مواردی که لازمه اقامت شما و یاخانواده تان است را درآن یادداشت کرده و آن را مطالبه کنید

در حالی که بعضی آپارتمان ها فقط استخوانهای لخت را دارند ،سایر اپارتمانها با این کار در تضاد هستند

اگردر حال شکار یک اپارتمان مبله هستید احتمالن میدانید صاحبخانه های مختلف ایده های مختلفی از آنچه که “مبله” به نظر میرسند دارند. بنابراین بهترین شرط شما این است که همه جزئیاتی را مد نظرتان است را درخواست کنید .

تمامی وسایل باید کامل باشند تمامی این وسایل در اجاره شما گنجانده شده اند حتمن از داشتن تمامی وسایل سوال کنید مطمئناً باید مثلن از اندازه و استاندارد تختخواب سوال کنید و اینکه آیا ملحفه ها درآن قرار دارند (بالشت ها ،توری ،کیف بالشت ،پتو وغیره ) کسی نباشید که روی یک تخت لخت با حوله های ساحلی به عنوان پتو بخوابید !!!

لامپ ها جعبه های زباله ،گیاهان تزیینی کارهای هنری دیواری ،گیاهان طبیعی وغیره معمولا شامل میشوند اما تضمین نمیشود که تمامی خانه های مبله آن را داشته باشند

اصول اولیه همیشه در دسترس خواهد بود از جمله وسایل آشپزخانه :ماکرویوو،توستر،اجاق گاز،یخچال ،ماشین لباسشویی و ظرفشویی وغیره واگر خوش شانس باشید تمامی وسایل پذیرایی از میهمان بهترین های روز را در اختیارتان قرار میدهند ما باز تاکید میکنیم تمامی امکانات بسته به بودجه و منطقه انتخابی شما متغییر است .

دلایل انتخاب مبله اجاره
دلایل انتخاب مبله اجاره

دلایل انتخاب مبله :

اجاره ماهانه واحد مبله با یک اپارتمان معمولی با اندازه برابر درهمان محله بدون مبلمان کامل را مقایسه کنید متوجه میشوید که اجاره واحد مبله به صرفه تر میشود.

اگر شما هزینه اثاث کشی را اضافه کنید هزینه تمامی وسایل خانه را نیز به لیست اضافه کنید یا مبلمانی که برای خانه جدید مجبور هستید بخرید میبیند احتمالا اجاره اپارتمان مبله به صرفه تر است .

این لیست به شما جواب مثبت و منفی را نشا میدهد

طرفداران :

لازم نیست دیگر مبلمان سنگین را جابه جا کنیم یا نگران حمل و نقل آن باشیم.

نیازی به خرید وسایل اضافی ندارید.

ایده آلی برای اجاره کوتاه مدت .

شما میتوانید خانه جدید را تزیین کنید تا شبیه مکان قبلی تان شود .

فقط کافی است وسایل شخصی خودمان را جا به جا کنیم .

اجاره مبله مزایای بسیاری را ارائه میدهد .

منفی:

ممکن است جایی بزرگ برای مبلمانتان نداشته باشید (منظور این است یا بایدآن را نگه دارید یا آن را دور بیندازید)

اجاره نشینی(خیلی از ما به خانه اجاره ای علاقه نداریم و دوست داریم همیشه در خانه خودمان باشیم )

بهداشت برای کسانی که میخواهندساکن شوند خیلی مهم است مخصوصا کسانی که خیلی حساسیت دارند چون نمیدانند نفر قبلی آیا بهداشت را رعایت کرده است و تمیزی برایشان مهم بوده است یا خیر؟

چه چیزی از آپارتمان مبله میخواهید؟
چه چیزی از آپارتمان مبله میخواهید؟

اکنون که مقاله گروه BIA2HOME را دنبال کرده اید میدانید که به دنبال چه چیزی هستید

اگر میخواهید اپارتمان مبله اجاره کنید میتوانید به سایت ما سربزنید و دقیقن آنچه را که لازم دارید و به آن نیاز دارید تحویل بگیرید شما کافی است با ما در تماس باشید و خانه ای را که نیاز داریددر سایت دیده به ما در واتس اپ یا تلگرام پیام داده تا ما تمامی عکس و مشخصات را برایتان بفرستیم و از ما اجاره یا رزرو کنید ما به شما قول میدهیم خاطره ای خوب برایتان بسازیم انتخاب اول شما بودن سخت است ولی ما میتوانیم.

09126835674 یوسفی

09104192090 کریمی

09198027596 رستمی

 

این مقاله در2آبان 98توسط لیلایوسفی نوشته شده است .

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه