چگونه آپارتمان مبله خود را اجاره دهیم- همه آنچه مالکین باید بدانند

چگونه آپارتمان مبله خود را اجاره دهیم

چگونه آپارتمان مبله خود را اجاره دهیم؟

این سوالی است که برای هر مالکی که تصمیم می گیرد آپارتمان مبله خود را اجاره دهد پیش می آید. پیش از آنکه روش ها و قوانین اجاره آپارتمان مبله را بررسی کنیم شرایط مالکینی که تصمیم به این امر می گیرند را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • اجاره آپارتمان مبله در تهران برای عده ای از مالکین در واقع یک بیزنس است یعنی با هدف کسب درآمد با خرید آپارتمان و مبله کردن آن شروع به اجاره دادن آپارتمان های خود می کنند.
  • عده ای دیگر از مالکان که خانه و آپارتمان هایی جهت اجاره دارند با توجه به افزایش تقاضا برای ملک های فرنیش شده، اقدام به مبله کردن املاک استیجاری خود می کنند.
  • اما در بعضی موارد مالکی قصد مهاجرت به شهر یا کشور دیگری دارند و با توجه به اینکه نیازی به خانه یا آپارتمانشان و اسباب و اثاثیه ندارند تصمیم میگرند که به صورت مبله اجاره دهند.

در دو مورد اول که مالک با هدف کسب درآمد اقدام به درآمد نموده اجاره ماهانه، فصلی و سالانه تفاوتی ندارد. اما درمورد شخصی که قصد مهاجرت دارد و ممکن است در مدت زمان طولانی امکان بازگشت و فسخ و عقد قرار داد نداشته باشد اجاره سالیانه و بلند مدت منطقی تر است.

بهترین مشاور اجاره آپارتمان مبله در تهران برای مالک و مستاجر

تيم مشاوران bia2 با سال ها تجربه در امور ملكی، می توانند علاوه بر قيمت گذاری مناسب و كارشناسی آپارتمان مبله شما،
فايل آپارتمانتان را در مجموعه سايت ها و پنل های تبليغاتی خود قرار داده و در كوتاه ترين زمان ممكن بهترين متقاضی را برای آپارتمان مبله شما معرفی كنند.
در این صورت حتی اگر در کشور حضور نداشته باشید و امکان ارتباط مستقیم با متقاضیان و رسیدگی به امور مربوط به قرارداد اجاره را نداشته باشید،
می توانید با خیال راحت تمام امور مربوط به اجاره ملک یا املاک خود را به شرکت bia2home بسپارید.

نحوه ی کار مالکین و مشاورین

مالكين ميتوانند پس از تماس با مشاوران سايت، عكس آپارتمان خود را براي آنها ارسال كنند، سپس آن آپارتمان در فايلينگ جامع bia2home قرار می گيرد.
معمولا حق كميسيون مجموعه ما از قبل با مالك آپارتمان و بر اساس توافق مشخص می شود و درصدی از مبلغ اجاره يك ماه بين ١٠ تا ١٥ درصد می باشد.
تيم bia2home می تواند به مالكين اين آپارتمان ها در صورت وجود استاندارد های لازم تضمين اجاره دائمی آپارتمان را به شكل كتبی ارائه كند.

همه ی آنچه مالک و متقاضی اجاره آپارتمان مبله در تهران باید بدانند

برای متقاضيان شرايط و ضوابط قرارداد های اجاره نامه عادی ارسال می گردد و تعهدات مشخصی كه مالك تعيين نموده نيز از مستاجر به صورت كتبی دريافت می گردد.
مشاوران واسطه انجام يك معامله هستند و از نظر قانونی مسئوليتي در مورد احراز هويت مالك و تطابق با سند مالكيت ندارند.
اما متقاضی اجاره ملك می تواند در خواست مشاهده ی مدارك مالكيت را داشته باشد و يا درخواست كند كه قرارداد اجاره نامه در مراجع رسمی و يا دفتر املاك تحرير شود.
در صورت عدم پرداخت اجاره بها، عدم تخليه و يا دعاوی از اين شكل مشاوره لازم از سمت مديريت اين مجموعه با مالكين محترم صورت خواهد گرفت.
در صورت نياز وكيل متخصص در اين زمينه برای انجام فوری مراحل به مالكين معرفی می گردد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه